Nosūtīt mums e-pastuSiltās grīdas

Vispārīgā informācija

Kabeļu apkures sistēmas nodrošina komfortablo temperatūru dzīvoklī, birojā, cehā, sporta zālē u. tml. Šīs sistēmas praktiski  ir efektīgas visur, kur ir nepieciešams patīkams siltums. Nav mazsvarīgs tas fakts, ka grīdas sildīšanas kabeļu sistēma var būt uzstādīta jebkura tipa grīdas konstrukcijā, vai nu tās būtu betona, vai koka grīdas.

Neredzams siltuma avots

Apkures kabeļu sistēma ir neredzama. Grīdas konstrukcijā noslēptais apkures avots atklāj jaunas iespējas mēbeļu izvietošanai un telpas interjera dizainam, novēršot problēmas, kuras ir saistītas ar radiatoru uzstādīšanu. Grīdas apsildīšanas sistēma labi atbilst vispieredzējušākā patērētāja vajadzībām.

Sistēmas sastāvs: sildīšanas kabelis, temperatūras kontroles ierīce (termostats), montāžas materiāli.

Optimālais komforts

Sistēma ar grīdas sildīšanu nodrošina daudz komfortablāku siltuma sadalīšanu, salīdzinot ar parasto centrālās apkures sistēmu. Telpās ar centrālo apkuri siltais gaiss paceļas no baterijas griestu virzienā, pēc tam atdzist un nolaižas grīdas virzienā, radot siltuma diskomfortu.

Atšķirībā no centrālās apkures, grīdas sildīšanas sistēma rada optimālo gaisa temperatūru kāju un galvas līmenī. Tā kā praktiski nav konvekcijas plūsmu, paceļas daudz mazāk putekļu, kas nav mazsvarīgi cilvēkiem, kuri cieš no alerģijas vai astmas.

Minimālais enerģijas patēriņš

Pateicoties optimālajai siltuma sadalīšanai un precīzai kontroles sistēmai, vidējā temperatūra telpā var būt par 1-2°C zemāka, salīdzinot ar tradicionālo apkures sistēmu. Tas ļauj samazināt elektroenerģijas patēriņu par 10-20%, kas ne tikai ietaupīs naudu, bet arī būs lietderīgs apkārtējai videi.

Ilgmūžība un apkalpošanas neesība

No praktiskuma redzespunkta, var cerēt uz to, ka sildīšanas kabeļi kalpos tik ilgi, cik pati telpa, kurā tie ir uzstādīti, neprasot apkalpošanu!

 

Kompānijas SERVEKO speciālisti risina dažādas sarežģītības uzdevumus.

Griezieties pie mums! Mēs uzmanīgi izpētīsim Jūsu projektu un rekomendēsim izvirzītā uzdevuma vislabāko risinājumu.

 

© Visiem produktiem ir kvalitātes un atbilstības sertifikati