Nosūtīt mums e-pastuCAURUĻU KABEĻU APSILDE

Cauruļu kabeļu apsildīšanu var izmantot cauruļvadu aizsardzībai pret sasaluma un uzdotās temperatūras uzturēšanai caurulēs. Parasti apsildes kabeli montē tur, kur ir jānovērš ūdensvadu sasalums vai jānodrošina kanalizācijas cauruļu apsildīšana, vai jāuztur noteiktā temperatūra cauruļvados.

Apsildes kabeli var montēt gan ūdensvada caurules iekšienē, gan arī uz ārējās virsmas. Tāpēc cauruļvadu kabeļu apsildes sistēmu pielietošanas loks ir diezgan plašs – iekšējie un ārējie tīkli un cauruļvadi, kas atrodas gan virs zemes, gan arī zem zemes.

Cauruļu kabeļu apsildes priekšrocības:

  • Ūdens sasalšanas novēršana caurulēs;
  • Šķidruma uzdotās temperatūras uzturēšana caurules iekšienē;
  • Eļļu sacietējumu un sastingumu novēršana cauruļvados;
  • Efektīga karsta ūdensapgāde.

Cauruļu apsildīšanu ar kabeli var veikt ar dažādām metodēm:

1) Sildīšanas kabeļus uz caurules virsmas var likt ar dažādām metodēm: pa taisnu līniju caurules virzienā, uz caurules ar viļņotu līniju vai spirālveidīgi aptin ap cauruli.

2) Sildīšanas kabeli cauruļvadu apsildei ar kabeli arī var uzstādīt caurules iekšienē. Kabeļa tiešais kontakts cauruļu apsildei ar apsildāmo vidi nodrošina diezgan augsto metodes efektivitāti. Cauruļu apsildes kabeļiem ir speciālais pārklājums, kas neizmaina dzeramā ūdens garšu un īpašības.

Kompānijas SERVEKO pielietojamās cauruļu apsildes sistēmas neļauj šķidrumiem sasalst caurulē, esot jebkurai temperatūrai. Vienlaicīgi ar to tādas apsildes sistēmas pasargā caurules no bojājumiem stipro salnu laikā.

 

© Visiem produktiem ir kvalitātes un atbilstības sertifikati