Nosūtīt mums e-pastuNotekreņu un ūdens noteku apsilde

Ledus nokušanas sistēmas privātmājām, kotedžām, veikaliem, administratīvām ēkām un rūpniecības uzņēmumiem – tā ir labāka aizsardzība pret jumta apledojuma bargā ziemā.

No fasādēm nokarājušās lāstekas rada draudus garāmgājējiem, un lielie sniega un ledus sakopojumi ūdens notekās un uz jumta kropļo ēkas izskatu. Tie noved pie dažādiem jumta konstrukcijas bojājumiem, kura remonts prasa papildus izmaksas.

Kompānija SERVEKO piedāvā augsti tehnoloģisko šīs problēmas risinājumu!

Sniega un ledus nokušanas sistēmu iekārtas sastāvā ietilpst speciālie termoregulatori, montāžas piederumi un kompresijas elementi.

Uzstādot ledus un sniega nokušanas sistēmas, mēs izmantojam:

  • sildīšanas rezistīvos kabeļus;
  • pašregulējošos kabeļus;
  • sildīšanas paklājus-termoregulatorus;
  • montāžas piederumus.

SVARĪGI! Mūsu ledus un sniega nokušanas sistēmas der praktiski jebkurām jumta konstrukcijām.

Mēs piedāvājam intelektuālo un praktisko problēmas risinājumu jau pirms tās rašanās. Liela mūs nostrādātā pieredze ar vislielākajiem Latvijas uzņēmumiem, ļauj mums garantēt kvalitāti un individuālo pieeju jebkuru nestandarta uzdevumu risināšanā.

Iekārtas izvēle

Mūsu kompānija izmanto augstas kvalitātes kabeļus. Pateicoties savai unikālai konstrukcijai, šis kabelis spēj darboties vissarežģītākajos apstākļos.

Ārējais pārklājums no ogļpiesātinātā polivinilhlorīda piešķir kabelim izturīgumu pret nokrišņu un saules gaismas iedarbību, bet iekšējā izolācija ar fluoroplasta izmantošanu nodrošina augstu tekošo jaudu (30 W/m2). Vienlaidu aizsargekrāns, mehāniskā stiprība un divdzīslu konstrukcija padara kabeli par ērto izmantošanā un drošo.

Jaudas aprēķins

Lai pareizi aprēķinātu pretapledojuma sistēmas vajadzīgo jaudu, ir jāorientējas uz jumta konstrukcijas tipu un lokāliem klimatiskiem apstākļiem. Kabeļa līniju skaits notekrenēs ir atkarīgs no kabeļa jaudas, notekrenes izmēra un ūdens notekas diametra. Vidējā notekreņu jauda ir 30-50 W/m.

Jumtu klasifikācija pēc iekšējās sildīšanas pakāpes iekļauj 3 veidus:

„Aukstā” – tiek raksturota ar jumta kvalitatīvo izolāciju un zemo siltuma zudumu pakāpi. Sniegs uz tāda jumta kūst, esot āra temperatūrai no -5°C līdz 0°C robežās. Tāda tipa jumtam nav vajadzīga liela jauda.

„Siltā” – vāji izolēts jumts. Sniega sega uz tā kūst, ja ir mērena temperatūra ārā (no -10°C un augstāka). Šajā gadījumā ir jāpaaugstina apsildes jauda.

„Karstā” – vāji izolētais jumts ar intensīvi izmantojamo bēniņu telpu. Tās var būt gan tehniskās, gan arī dzīvojamās istabas. Uz cilvēku biežās atrašanās rēķina, sniegs virs tādām telpām kūst pat tad, kad temperatūra ārā krīt zemāk nekā -10°C. Šeit būs vajadzīga maksimālā jauda.

 

© Visiem produktiem ir kvalitātes un atbilstības sertifikati